Мене нічого не турбує — чи потрібен мені ендокринолог?

Консультація лікаря-ендокринолога вкрай важлива. Вона необхідна при багатьох станах, з якими зазвичай звертаються до терапевта, сімейного лікаря, уролога, гінеколога, дерматолога, хірурга. Це пов’язано з тим, що ендокринна система здійснює регулювання роботи всіх внутрішніх органів. Під контролем ендокринної системи здійснюються всі життєво важливі процеси. Наш зовнішній вигляд, стан шкіри та волосся залежать від роботи органів ендокринної системи, і те, як ми живемо і насолоджуємося життям.

Регуляція роботи внутрішніх органів людини здійснюється внаслідок впливу гормонів, які виділяються ендокринними залозами. Ендокринні залози: щитоподібна, підшлункова, паращитоподібні залози, тимус, яєчники, надниркові залози, гіпофіз, епіфіз, гонади, яєчка.

Що може насторожувати й коли потрібно звернутися до ендокринолога?
– ожиріння або дефіцит ваги тіла;
– безсоння;
– пітливість, особливо в стані спокою або ночами;
– припливи, періодичні відчуття жару або ознобу;
– переломи кісток «без особливих причин»;
– менопауза до 45 років;
– неприємні відчуття, ніби щось давить в області шиї або відчуття дискомфорту в цій області;
– витрішкуватість;
– суха шкіра, акне, себорея, облисіння;
– постійна спрага;
– сухість у роті;
– різке погіршення зору;
– перепади артеріального тиску або стабільно високий тиск;
– порушення сну та пам’яті;
– головний біль;
– швидкий набір маси тіла.

Консультація ендокринолога – це професійне, своєчасне виявлення порушень в роботі органів ендокринної системи, визначення причин цього стану, точна діагностика і призначення комплексного лікування: тільки необхідні препарати.

З метою профілактичного огляду чекаємо Вас на консультативній зустрічі у лікаря-ендокринолога в ситуаціях:
– коли у Вас є кровні родичі з ендокринними захворюваннями;
– коли Ви входите до групи ризику по розвитку ендокринної патології;
– коли при зверненні до фахівців інших напрямків не встановлена причина хвороби;
– при плануванні вагітності;
– проживання в екологічно небезпечних регіонах або в регіонах з дефіцитом природного йоду;
– при впливі несприятливих зовнішніх факторів.

На жаль, більшість ендокринних захворювань потребують постійного лікування, тому дуже важливо своєчасно звертатися до ендокринолога для профілактичного огляду або при появі специфічних симптомів (чим раніше буде надана професійна спеціалізована допомога – тим вище ймовірність настання швидкого одужання і менших матеріальних витрат).
В результаті своєчасного звернення до професійного ендокринолога і розпочатого лікування якість життя залишається високою! Пацієнти активно беруть участь в соціальному житті, навчаються, створюють сім’ї, народжують дітей, займаються улюбленою справою.
Фахівці допоможуть Вам. Ефективність і конфіденційність, увага і турбота, призначення тільки необхідних методів обстеження і препаратів. Все тільки за показаннями – нічого зайвого. Ми цінуємо Ваш час і розуміємо Ваш стан. Ми раді Вам допомогти – приходьте або телефонуйте за телефоном: 0963098525, 788060, м.Хмельницький вул.Кам'янецька 106 Медичний центр "Анкос"